top of page
Yeni toki.png

Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni TOKİ Konutlarının Yol Yapım İşi

Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan Yeni TOKİ Konutlarının Yol Yapım İşi  başladı. 350 konutun bulunduğu Yeni TOKİ konutlarının Doğal Gaz Ana hattının çekilmesiyse birlikte, bozulan yolların yapımına başlandı. 

Belediye Başkanı İlhan Gültekin'in konuya ilişkin yaptığı açıklamada ''Göle Belediyesi olarak, Göle Halkının konforlu bir yaşam sürebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Yaşam standardımızı yükseltecek olan Doğal Gazın ilçemize gelmesiyle birlikte yollarımız bozulmuştu. Ancak yapım işi biten yerlerin yollarının bozulması kaçınılmaz bir gerçektir. Halkımızın gösterdiği sabırdan dolayı teşekkür ediyorum. Şimdi sıra alt yapısı biten sokak yollarının sür'atle yeniden yapılmasında. ''dedi.

Yol yapım Maliyetlerini 3 de 1 e indirdik

Başkan Gültekin yol yapım maliyetleri hakkında da açıklamada bulundu. ''Göreve geldiğimizden beri elimizdeki imkanları en etkili ve verimli bir şekilde kullanmayı ilke edindik. Örneğin bugün mahalle aralarına döşediğimiz kilit parke yapım işlerinde, Belediyemizin kendi kaynaklarını kullanıyoruz. Kilit parkeleri kendimiz alıyor, ihtiyaç duyulan kumu da kendi tesisimizde üretiyoruz. Dolayısıyla Devletin belirlediği rayiç bedelin 3 de 1 ine mal ediyoruz. Tasarruf ettikçe daha çok iş yapıyoruz. Göle Halkının emanetini kutsal bilip, gece gündüz demeden 7/24 hizmet etme çabası içerisindeyiz. Yapılan işleri bizzat kendim takip edip yerinde, zamanında müdahale ediyoruz.'' dedi.  

1.jpg
2.jpg
6.jpg
4.jpg
5.jpg
bottom of page