16 Haziran 2019 , Pazar
Bugün en düşük
ESKİ YENİ İÇME SUYU DEPOLARI

GÖLE DOĞALGAZ'IN TEMELİ ATILDI.

GÖLE DOĞALGAZ'IN TEMELİ ATILDI.
10 Eylül 2017 , Pazar
Bu haber 1097 kez okundu.
Günlerdir yağmayan yağmurun yoğunluğu ve bereketi altında Göle Doğalgaz temel atma töreni yapıldı.

Günlerdir yağmayan yağmurun yoğunluğu ve bereketi altında Göle Doğalgaz temel atma töreni yapıldı.

Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, Jandarma Komutanı Garip Gümüş, Emniyet Müdürü Ayhan, İlçe Emniyet Müdürü MÖzgür Nevruz,Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Gültekin Kar Gaz yetkilileri ve halkın katılımı ile anı bastıran dolu ve yağmur altında Göle Doğalgaz'ının temeli atıldı.

Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, daha önce müjde vererek ''Göle Doğalgaz''ının onaylandığını söylediğinde sadece bir hayal olan düş bu gün yağmurun bereketi ve Rahmeti altında gereğe adımını atmış oldu.
Yağmurdan dolayı protokol heyeti Belediye Başkanlığında Basına ve halka açık olarak bir süre sohbet ederek ülke ve Göle sorunlarına değinerek çözümler için fikir alış verişinde bulundular.

Daha sonra yapılan açıklama da Atalay, ''2017 yılında dökülecek çok alın teri, yapılacak çok iş, yürüyecek çok yolumuz vardı. Şimdi kar altında Üşüyen bu memleketin insanlarını daha rahat ısıtmak Göle yer altı çalışmaları ile noktayı koyuyoruz'' emeği geçen herkese teşekkür eden Atalay, Göle halkına hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Aynı dileklerde bulunan Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, Başta Doğalgaz ile birlikte Göle İçme suyu, Derelerin ıslahı, Elektriklerin ve Telekom kablolarının yer altına alınması, Atık su ve Yağmur sularının yer altına alınması çalışmaları eş zamanlı olarak yürütülen çalışmaları ile bir şehri şehir yapan zor ve sıkıntılı olan yer altı çalışması bitmiş olacak.Başta Sayın Ardahan Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay'ın çabalarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık hava


Söz Sizde
  • celal aksoy 23 Kasım 2016 , Çarşamba
    GܖLENİN GܜZEL VE SICAK İNSANLARI 2011-2012 YILLARINDAKİ SİZLERLE BERABER OLDUGUM GܜNLERİ UNUTAMIYORUM.GܖLENİN SOGUK GܜNLERİNİ BİLE ܖZLEDİM.SİZLERDEN GܖRDܜGܜM YAKINLIGI UNUTMAK MܜMKܜN DEGİL.BİZLERDEN DOSTLUKLARINI ESİRGEMEYEN TܜM GܖLELİ KARDEŞLERİME DENİZLİDEN SELAM VE SEVGİLER
  • Ertürk KUMAŞ 23 Eylül 2016 , Cuma
    Yaklaşık 5 sene görev yaptığım, adım adım her köyünü gezdiğim, kırtlama şekerle çay içip en soğuk günlerde bile içimizi ısıtan dostluklara tanık olduğum Göle ve halkına selam olsun.
Anket
Düşünceleriniz bizim için çok önemli
Web sitemizin yenilenen halini nasıl buldunuz?
  • Güzel
  • Fena Sayılmaz
  • Kötü
Kazım Karabekir Mahallesi, Oltu Caddesi No : 18 Göle / ARDAHAN
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
info@gole.bel.tr
T.C. Göle Belediyesi Tüm hakları saklıdır © 2014
Web sitesindeki hiç bir materyal T.C. Göle Belediyesi yazılı izini alınmadan kullanılamaz.
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
ağva otelleri