19 Nisan 2018 , Perşembe
-5° -5° Bugün en düşük -12°
-3° / -11°Cuma-3° / -11°
-2° / -13°Cumartesi-2° / -13°
-2° / -16°Pazar-2° / -16°
Bakan Ahmet Arslan Göle'yen Geliyor

GÖLE BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEDEN SONRA YOLLARI ONARIYOR..!

GÖLE BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEDEN SONRA YOLLARI ONARIYOR..!
01 Nisan 2017 , Cumartesi
Bu haber 475 kez okundu.
Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu'nun bizati başında durarak yönettiği çalışmalarla kış koşullarının açtığı tahribatların giderilmesini ana caddeleri asfaltlayarak giderdi.

Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu'nun bizati başında durarak yönettiği çalışmalarla kış koşullarının açtığı tahribatların giderilmesini ana caddeleri asfaltlayarak giderdi.

Göle Belediyesi ile Karayolları ekiplerinin ortak çalışması ile Göle içme suyunun ana şebeke hattının ve çetin geçen kış koşuların bozduğu Göle yollarını tamir ederek asfalt çalışması yapıyor.

Göle Kars ve Oltu caddelerinde oluşan yol tahribatlarını Göle Belediyesi ile Karayolları ekiplerinin ortak çalışması çalışması ile yeniden asfalt çalışması yaparak gidermiş oldu.

Belediye Fen İşleri Ekip ve Ekipmanları Müdür Ünal Yönetiminde bozuk olan yerleri yeniden kazıyarak temizlik çalışmasının ardından Karayolları asfalt çalışması yaptı. Çalışmaları yakından seyreden halk çalışmaların başında duran Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu'na ve Ardahan Milletvekili Profi Dr. Orhan Atalay'a teşekkür ederek başarılar diledi.

Göle kışının amansız geçen sürecin her anında karla mücadele ederek Göle'nin buzlarını kırıp şehir dışına taşınmasını sağlayan Akın İsmailoğlu ''bir olmaz denilen zoru başarmanın'' sevincini halkıyla paylaşırken şimdi de Göle içme suyunun ana şebeke hattının ve çetin geçen kış koşuların bozduğu Göle yollarını tamir ederek halkın yaşamasını sağlayan çalışmayı hayata geçirmiş oldu.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, yürüyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava
Söz Sizde
  • celal aksoy 23 Kasım 2016 , Çarşamba
    GܖLENİN GܜZEL VE SICAK İNSANLARI 2011-2012 YILLARINDAKİ SİZLERLE BERABER OLDUGUM GܜNLERİ UNUTAMIYORUM.GܖLENİN SOGUK GܜNLERİNİ BİLE ܖZLEDİM.SİZLERDEN GܖRDܜGܜM YAKINLIGI UNUTMAK MܜMKܜN DEGİL.BİZLERDEN DOSTLUKLARINI ESİRGEMEYEN TܜM GܖLELİ KARDEŞLERİME DENİZLİDEN SELAM VE SEVGİLER
  • Ertürk KUMAŞ 23 Eylül 2016 , Cuma
    Yaklaşık 5 sene görev yaptığım, adım adım her köyünü gezdiğim, kırtlama şekerle çay içip en soğuk günlerde bile içimizi ısıtan dostluklara tanık olduğum Göle ve halkına selam olsun.
Anket
Düşünceleriniz bizim için çok önemli
Web sitemizin yenilenen halini nasıl buldunuz?
  • Güzel
  • Fena Sayılmaz
  • Kötü
Kazım Karabekir Mahallesi, Oltu Caddesi No : 18 Göle / ARDAHAN
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
info@gole.bel.tr
T.C. Göle Belediyesi Tüm hakları saklıdır © 2014
Web sitesindeki hiç bir materyal T.C. Göle Belediyesi yazılı izini alınmadan kullanılamaz.
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
göle otelleri