19 Nisan 2018 , Perşembe
-5° -5° Bugün en düşük -12°
-3° / -11°Cuma-3° / -11°
-2° / -13°Cumartesi-2° / -13°
-2° / -16°Pazar-2° / -16°
Bakan Ahmet Arslan Göle'yen Geliyor

Başakan Akın İsmailoğlu Göle İçme İçin Dağa Çıktı

Başakan Akın İsmailoğlu Göle İçme İçin Dağa Çıktı
03 Mart 2017 , Cuma
Bu haber 340 kez okundu.
Göle'nin yaşadığı su sıkıntısı gidermek için karla kaplı yolları saatlerce açarak Kızılgedik dağlarında ki İncesu da ki su havzasına su ekibiyle varan Başkan Akın İsmailoğlu, ekiple çalışarak patla

''Dal toplasak ateşlesek Göle karı içinde..

Göle'nın ak gönlünde bahara durmayı görmek için..!

Göle'nin yaşadığı su sıkıntısı gidermek için karla kaplı yolları saatlerce açarak Kızılgedik dağlarında ki İncesu da ki su havzasına su ekibiyle varan Başkan Akın İsmailoğlu, ekiple çalışarak patlayan sularının tamiratını giderdi.

Ekiplerin suyun kaynağına varmak için önde saatlerce süren yolu açarak su kaynağına varan Başkan Akın İsmailoğlu ve Fen İşleri ekibi su patlağını bularak tamir ettiler.

Gölenin amansız Kızılgedik dağlarında zor olanı başaran Belediye ekiplerine çalışarak arkadaşlarına yardım eden Başkan Akın İsmailoğlu gün boyu süren çalışmalarda soğuğa karşı dal toplayıp yakarak ısındılar.

Olanaksız gibi görünen çalışma sonucu su borularındaki arızayı önce kazarak tespit eden belediye ekipleri daha sonra boruları değiştirerek arızayı gidererek geç saatlerde Göle'ye gönül rahatlığı ile döndüler.

Başkan Akın İsmailoğlu arkadaşları ile dönüş sonrası yaptığı açıklamada halkın mağduriyetini gidermek ve onların yaşamını kolaylaştırmak için her koşul nekadar zor ve çetin olsa da biz elimizden gelen ne varsa yapacağız. Bu gün ki çalışmamızda 3200 metre rakımda kışın zor koşullarında bunu Göle halkı için gerçekleştirdik. Emeği geçen her arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.''dedi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve doğa
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava


Söz Sizde
  • Ertürk KUMAŞ 23 Eylül 2016 , Cuma
    Yaklaşık 5 sene görev yaptığım, adım adım her köyünü gezdiğim, kırtlama şekerle çay içip en soğuk günlerde bile içimizi ısıtan dostluklara tanık olduğum Göle ve halkına selam olsun.
  • celal aksoy 23 Kasım 2016 , Çarşamba
    GܖLENİN GܜZEL VE SICAK İNSANLARI 2011-2012 YILLARINDAKİ SİZLERLE BERABER OLDUGUM GܜNLERİ UNUTAMIYORUM.GܖLENİN SOGUK GܜNLERİNİ BİLE ܖZLEDİM.SİZLERDEN GܖRDܜGܜM YAKINLIGI UNUTMAK MܜMKܜN DEGİL.BİZLERDEN DOSTLUKLARINI ESİRGEMEYEN TܜM GܖLELİ KARDEŞLERİME DENİZLİDEN SELAM VE SEVGİLER
Anket
Düşünceleriniz bizim için çok önemli
Web sitemizin yenilenen halini nasıl buldunuz?
  • Güzel
  • Fena Sayılmaz
  • Kötü
Kazım Karabekir Mahallesi, Oltu Caddesi No : 18 Göle / ARDAHAN
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
info@gole.bel.tr
T.C. Göle Belediyesi Tüm hakları saklıdır © 2014
Web sitesindeki hiç bir materyal T.C. Göle Belediyesi yazılı izini alınmadan kullanılamaz.
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
göle otelleri