21 Haziran 2018 , Perşembe
-5° -5° Bugün en düşük -12°
-3° / -11°Cuma-3° / -11°
-2° / -13°Cumartesi-2° / -13°
-2° / -16°Pazar-2° / -16°
GÖLE BELEDİYE MECLİSİ 2017 FAALİYET RAPORUNU ONAYLADI..!

ARÜ Rektörü Mehmet Biberden Göle Ziyareti

ARÜ Rektörü Mehmet Biberden Göle Ziyareti
06 Nisan 2017 , Perşembe
Bu haber 470 kez okundu.
Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber ve Rektör yardımcısı Prof. Dr. Şakir Aydoğan, Göle'ye açılacak olan Göle İlahiyat Fakültesinin açılış çalışmalarını yerinde görmek için ARÜ heyetiy

Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber ve Rektör yardımcısı Prof. Dr. Şakir Aydoğan, Göle'ye açılacak olan Göle İlahiyat Fakültesinin açılış çalışmalarını yerinde görmek için ARÜ heyetiyle Göle'deydi.

Cumartesi günü Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay,Ardahan Üniversitesi Rektörü Mehmet Biber, Göleli iş adamı Nihat Delibalta tarafından resmen açılacak olan Göle İlahiyat Fakültesinin hazırlık çalışmalarını yerinde görmek için Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber ve Rektör yardımcısı Prof. Dr. Şakir Aydoğan ve ARÜ heyetiyle birlikte Göle'ye gelerek çalışmaları yerinde incelediler.

Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber ve Rektör yardımcısı Prof. Dr. Şakir Aydoğan ve ARÜ heyetini İlçe Kaymakamı Zafer Oktay, Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu,İlçe Emniyet Müdürü M. Özgür Nevruz, Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Özalp, Göle Yüksek Okul Müdürü Bora Topal karşılayarak çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

Göle'de ağırlanan Biber ve arkadaşları öğle yemeği sonrası Biber ve ARÜ heyeti Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu'nu makamında ziyaret ettiler. Daha sonra İlçe Kaymakamı Zafer Oktay'ı makamında ziyaret eden heyet bilgi alış verişinde bulundular.

REKTÖR BİBER'E GÖLE FURĞUNU HEDİYE EDİLDİ.

Bu tarihi günün anısına Göle el sanatları projesi kapsamında yapılan ''Göle Furğunu'' hediye edildi. Kaymakam Oktay tarafından hediye edilen Göle Furğun'unu Başkan İsmaloğlu tanıtarak Biber'in sunduğu katkı ve ziyaretlerinden dolayı Göle adına duyduğu memniyeti dile getirerek teşekkür etti. Kaymakam Oktay ise Ardahan Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen bu ziyaretin Akademik, sosyal ve kültürel faaliyetleri gerçekleştirmek için bu ziyaretin bir adım ve Göle için anlamlı olduğunu ifade ederek Biber'e ve Arkadaşlarına teşekkür etti Biber ise ''bir bölge insanı olarak Ardahan Üniversitesi’nin desteğini her daim yanınızda görmekten mutluluk duyacaklarını ifade ederek konukluklarından dolayı teşekkür etti.

Açılış çalışmaları ve son dorumu değerlendirmek için Göle İlahiyat Fakültesinde toplantı yapan heyet Göle'den ayrıldılar.Söz Sizde
  • celal aksoy 23 Kasım 2016 , Çarşamba
    GܖLENİN GܜZEL VE SICAK İNSANLARI 2011-2012 YILLARINDAKİ SİZLERLE BERABER OLDUGUM GܜNLERİ UNUTAMIYORUM.GܖLENİN SOGUK GܜNLERİNİ BİLE ܖZLEDİM.SİZLERDEN GܖRDܜGܜM YAKINLIGI UNUTMAK MܜMKܜN DEGİL.BİZLERDEN DOSTLUKLARINI ESİRGEMEYEN TܜM GܖLELİ KARDEŞLERİME DENİZLİDEN SELAM VE SEVGİLER
  • Ertürk KUMAŞ 23 Eylül 2016 , Cuma
    Yaklaşık 5 sene görev yaptığım, adım adım her köyünü gezdiğim, kırtlama şekerle çay içip en soğuk günlerde bile içimizi ısıtan dostluklara tanık olduğum Göle ve halkına selam olsun.
Anket
Düşünceleriniz bizim için çok önemli
Web sitemizin yenilenen halini nasıl buldunuz?
  • Güzel
  • Fena Sayılmaz
  • Kötü
Kazım Karabekir Mahallesi, Oltu Caddesi No : 18 Göle / ARDAHAN
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
info@gole.bel.tr
T.C. Göle Belediyesi Tüm hakları saklıdır © 2014
Web sitesindeki hiç bir materyal T.C. Göle Belediyesi yazılı izini alınmadan kullanılamaz.
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
göle otelleri