16 Haziran 2019 , Pazar
Bugün en düşük
ESKİ YENİ İÇME SUYU DEPOLARI

90 YILLIK ÖZLEM GÖLE İÇME SUYU SORUNU ÇÖZÜLÜYOR. İLK SU AKTI..

90 YILLIK ÖZLEM GÖLE İÇME SUYU SORUNU ÇÖZÜLÜYOR. İLK SU AKTI..
12 Ağustos 2017 , Cumartesi
Bu haber 762 kez okundu.
Göle'nin 90 yıllık olan Göle içme suyu çözülemeyen ve yıllardır kangren haline gelen suyu ilk kez tahliye barosundan akıtıldı.
Göle'nin 90 yıllık olan Göle içme suyu çözülemeyen ve yıllardır kangren haline gelen suyu ilk kez tahliye barosundan akıtıldı.
Göle içme suyu sorunun çözümü hızla sona doğru emin adımlarla yaklaşırken abone bağlantılarının yapıldığı çalışmalar ile sona gelinirken Göle'nin en büyük yatırımlarından biri olan ve bir o kadarda sorunlu olan Göle İçme suyu için bütün çabalarını ortaya koyan Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ve Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu ve Başkan İlhan Gültekin emeklerinin sonucu olan bu çabanın ilk meyvesi olan Göle İçme Suyu tahliye borusundan ilk kez akarak Göle'ye hayırlı müjdeyi de vermiş oldular.

Göle içme suyunun çözümü için çabalarını ortaya koyan Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ve Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu ve Başkan İlhan Gültekin'in yanı sıra Belediye Fen İşleri Su biriminin ortaya koyduğu emek ve çaba sonucu ilk su tahliye borusundan akarken bu gün itibari ile ana depoya bağlanacak olan su ile artık bir arıza olmasa 7/24 saat Göle suyu akmış olacak.

Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ve Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamada ''MÜJDELER OLSUN GÖLE'nin Asırlık Su Problemi Çözüldü.
Tahliye borusundan ilk suyumuzu akıttık. Hayırlı olsun.'' dileğinde bulunarak Göle halkına müjdeyi vermiş oldular.


Söz Sizde
  • celal aksoy 23 Kasım 2016 , Çarşamba
    GܖLENİN GܜZEL VE SICAK İNSANLARI 2011-2012 YILLARINDAKİ SİZLERLE BERABER OLDUGUM GܜNLERİ UNUTAMIYORUM.GܖLENİN SOGUK GܜNLERİNİ BİLE ܖZLEDİM.SİZLERDEN GܖRDܜGܜM YAKINLIGI UNUTMAK MܜMKܜN DEGİL.BİZLERDEN DOSTLUKLARINI ESİRGEMEYEN TܜM GܖLELİ KARDEŞLERİME DENİZLİDEN SELAM VE SEVGİLER
  • Ertürk KUMAŞ 23 Eylül 2016 , Cuma
    Yaklaşık 5 sene görev yaptığım, adım adım her köyünü gezdiğim, kırtlama şekerle çay içip en soğuk günlerde bile içimizi ısıtan dostluklara tanık olduğum Göle ve halkına selam olsun.
Anket
Düşünceleriniz bizim için çok önemli
Web sitemizin yenilenen halini nasıl buldunuz?
  • Güzel
  • Fena Sayılmaz
  • Kötü
Kazım Karabekir Mahallesi, Oltu Caddesi No : 18 Göle / ARDAHAN
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
info@gole.bel.tr
T.C. Göle Belediyesi Tüm hakları saklıdır © 2014
Web sitesindeki hiç bir materyal T.C. Göle Belediyesi yazılı izini alınmadan kullanılamaz.
0 478 411 34 14 - 0 478 411 35 09
ağva otelleri